Echinacea 'Pink Double Delight'

Echinacea purpurea 'Pink Double Delight', Zonnehoed
Hoogte: 15-20cm
1
Kies je aantal
Stuks
2
Kies je voordeel ( prijs per stuk )
24
€ 3,95

Breng kleur en gezelligheid in je tuin met de stralende Zonnehoed (Echinacea purpurea) 'Pink Double Delight'! Deze eyecatcher wordt ook wel Dubbele Zonnehoed genoemd en is uniek, doordat het grote hart is vergroeid tot bloemblaadjes in dezelfde kleur als omliggende bloembladen. Door de bijzondere bloei en schitterende roze bloemkleur is de Zonnehoed 'Pink Double Delight' een echte showsteler in de periode juli - september. De tuinplant lokt veel insecten, zoals vlinders en bijen, en is daarom ook nog eens goed voor de biodiversiteit in je tuin. In de winter verliest de Echinacea purpurea zijn groene, ovale tot lancetvormige bladeren, maar de vaste plant is wel goed winterhard. Het is een onderhoudsvriendelijke plant, die – zoals de naam al prijsgeeft – een echte zonaanbidder is. De Zonnehoed 'Pink Double Delight' wordt circa 70 cm hoog en is in iedere tuin toe te passen. Fleur er je plantenborder mee op of gebruik de vrolijke plant voor vakbeplanting.

TIP: Niet alleen in de tuin, maar ook in huis kun je van deze charmante bloeier genieten! De Zonnehoed is namelijk een zeer geschikte snijbloem. Snijd gerust wat bloemstengels af voor in een mooi boeket of fraaie vaas en geniet volop van zijn geur en kleur.

 

  • Bloeikleur: roze
  • Bloeitijd: juli, augustus, september
  • Bladkleur: groen
  • Groenblijvend: nee
  • Standplaats: zon, halfschaduw
  • Hoogte: 70 centimeter
  • Winterhard: ja
Bloeikleur
Roze
Eigenschappen
Naam Echinacea purpurea 'Pink Double Delight', Zonnehoed
Bloeiperiode Juni, Juli, Augustus, September
Bloeikleur Roze
Geurend Nee
Bladkleur Groen
Groenblijvend Nee
Vruchtdragend Nee
Volwassen hoogte 70 cm
Snoeiperiode Net voor het uitlopen kun je het oude loof weghalen, zodat frisse nieuwe scheuten volop ruimte en licht krijgen.
Standplaats Zon/Halfschaduw
Winterhardheid Ja
Planttijd Hele jaar door (vermijdt vorst).
Biodiversiteit Vogels
Aantal per m1 3
Aantal per m2 7-9
Voeding Organische bemesting in het voorjaar.
Groeisnelheid Gemiddeld
Geschikt voor Geschikt voor de tuin en in pot.
Hoogte 15-20cm
Schrijf de eerste review
Plaats een review
loader
Bezig met laden...

check-circle U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Chat met ons